REFERENCE

Ráda chodím na vaše lekce jógy protože se při nich cítím dobře, vzhledem k tomu, že mám vysoké standarty, tak je celkem těžké najít lekce jógy, které si opravdu užívám a při kterých se moje tělo cítí dobře.

Patříte mezi špičky, díky kterým se jsem si zamilovala jógu.

Při lekcích je znát, že jógu máte hodně ráda, že máte hodně zkušeností a znalostí. Ve vaší praxi lze poznat, že máte zdravý a láskyplný vztah k vašemu tělu a tu energii naprosto zbožňuju protože ne hodě lidí má takový vztah k vlastním tělům, dokonce ani někteří jóga instruktoři. Takže vaše lekce jógy nejsou jenom příjemné, hravé a jedinečné, ale zároveň podporují a šíří sebelásku.

Také se mi líbí to jak jsou vaše lekce hezky vybalancované, ani moc těžké ani moc lehké, jsou náročné tak akorát abych vyšla ze své komfortní zóny a trochu posílila, ale zároveň ne tak náročné abych se úplně vyčerpala. Další věc které si vážím je to, že pomáháte lidem s jóga pozicemi, nebo že je dobře vysvětlíte. Bohužel, ne každý instruktor to dělá, takže si cením toho, že vy ano. Lekce jógy u vás rychle ubíhají (protože se nenudím), oceňují vaší snahu, milou povahu a pozitivitu kterou se snažíte šířit, například rozdáváním barevných kartiček na konci lekce. Život může být hodně stresující, tak je hezké, že u vás na lekcích můžu najít klid a pozitivitu.

– Diana C., Praha 2024 –

(na přání klientky neuvádím celé jméno)

Lekce jógy s Veronikou mohu jen doporučit. Jsou pestré, pokaždé z nich odcházím příjemně protažená a současně zrelaxovaná i díky příjemné voňavé atmosféře. Velmi oceňuji, že ve skupině na pravidelných firemních lekcích ke každé znás přistupujete individuálně a pozice přizpůsobujete momentálním potřebám. Skvělé je, že i pečlivě vysvětlíte správné provedení každé ásany.

Lekce jógy s Vámi mně prostě baví 🙂

– Kristina Mikušová, Praha 2024 – 

Na jógu s Vámi se vždy velmi těším.

Lekce jsou pro mne velkým relaxem a velmi příjemným prožitkem, kdy zapomenu na všední starosti. 

Dokážete navodit velmi příjemnou atmosféru, vnímáte mé potřeby a přání a aromaterapii od Vás v podobě pěstících a masážních olejíčků mám velice ráda.

 Moc Vám za tyto chvilky děkuji. 

– Michaela Petráňová, Praha 2024 –

Jóga s Veronikou je vždy příjemným zážitkem.

Hodiny jsou barvité, nápadité, její osobní přístup je nenahraditelný. Před každou hodinou poznala na co se cítíme a vše přizpůsobila našim potřebám. Velkým zpestřením byly lekce s příchutí aromatických bylin a olejů, které jsme si po ukončení lekce  s úsměvem na rtech odnášely domů.

– ředitelka společnosti Bc. Martina Suchomelová, Dis.

– firemní lekce, Praha 2024 –

K józe jsem měla vždycky skeptický přístup…  Nejsem již nejmladší, ani nejsem typ ohebného člověka a mám i pár kilo navíc. Ale díky paní Veronice, která má empatický osobní přístup, vyhoví momentálním potřebám těla, jsem zjistila, že mě jóga baví a prospívá nejen mému tělu, ale i mé mysli. Děkuji Veroniko!

– Soňa Smolová, Praha 2024 –

Veroničiny hodiny jógy jsou různorodé a nápadité: někdy se věnuje více dechu, jindy střídání asán… Oceňuji velmi osobní přístup a laskavost, se kterou cvičení vede. Začít pondělní ráno kurzem jógy je jako dát si k snídani dortík.

– Magdalena Koděrová, Praha 2024 –

První hodiny pro mě byly dost náročné (pár týdnů po operaci, kdy tělo nefunguje zcela běžně), ale postupně se vše zlepšuje.
Jste velice milá a citlivá k našim možnostem, líbí se mi, když dáváte na výběr, kam až je možné pohyb provést, jak je možné si ho zjednodušit nebo naopak  udělat náročnější.  Osobně se mi líbí i když zařazujete i dechová cvičení . Moc díky, vždycky se na středeční ráno těším.

– Ada Vondrášková, Praha 2024 –

 

                             

I když jsem, troufám si říct, sportovní typ, se cvičením jógy mám jen malé zkušenosti. Proto jsem uvítala pravidelné jógové firemní lekce.

Očekávala jsem od toho protažení těla, bolavých partií, dýchání, relaxaci… Vyhovujeme mi, že každé setkání je trochu jiné, střídají se klidnější spíše relaxační s těmi náročnějšími. Jelikož každý pohyb hezky popíšete a předvedete, je pak daleko jednodušší ho udělat. Oceňuji Vaši trpělivost a výběr z možností, jak jednotlivých cviků a pozic dosáhnout. Taky oceňuji individuální přístup k nám, kdy každá máme jiný limit, kam nás tělo pustí a kam to zkrátka už nejde. Velmi příjemná je vybraná hudba, přírodní vůně kolem dokola a taky Vaše dobré rady. 

Pondělní lekce se už staly příjemnou a potřebnou součástí mého volného času. Vřele všem doporučuji.

– Alena Vlčková, Praha 2024  –

Mám skupinové lekce jógy s Veronikou a jsem moc spokojená! Veronika ví, jak pomoct když nemůžu udělat nějakou ásanu, a ona dobře vysvětlí a navhrne vždy jinou možnost, pokud nejste ve formě, nebo máte nějaký fyzický problém. Já jsem cizinka a Veronika se mě často ptá, jestli všemu rozumím, a rozumím dobře. Doporučuji kurzy jógy s Veronikou všem.

– Chiara D’Atanasio, Praha 2024 –

Jóga s Veronikou mě velmi baví a oceňuji individuální přístup. Veronika vždy přesně popisuje, které svaly mají být zapojeny a jak máme dýchat, hodinu si tedy užiju i jako jógový začátečník. Má připravené modifikace cviků pro různé obtížnosti. Příjemná vůně na závěrečnou relaxaci je taková třešnička na dortu. .

– Marie Kopetová, Praha 2023-

Veronika se mě i ostatním na speciálních hodinách „Espresso jógy“ plně věnuje. Ne jednou se mi poštěstilo mít soukromou hodinu a jsem strašně ráda, jelikož ona jako jediná lektorka, kterou jsem kdy potkala mi byla schopná vysvětlit, jak správně používat svaly a i tak přitom přirozeně či hluboce dýchat. Každá hodina směřuje k našim potřebám a tomu, čemu bychom se rádi věnovali.  Hodiny s Veronikou jsou vždy skvělé a zábavné.

– Markéta Krišková, Praha 2023 –

Lekce jógy s Veronikou jsou pestré a zábavné. Oceňuji její individuální přístup. Hodiny nám obohatila o aromaterapii a ochutnaly jsme její lahodné bylinkové čaje. Po lekci jógy jsem se cítila jak znovuzrozená. Doufám, že se ještě v budoucnu uvidíme.

– Šárka Hartychová, Praha 2023 –

                                                          Hodiny jógy s Veronikou mě nejen těšily, ale načerpala jsem i spoustu pozitivní energie. Oceňuji opravdu individuální přístup, ale i schopnost vytvořit klidné a pozitivní prostředí pro cvičení. 

– Petra Chovancová, Praha 2023 –

 

Patří Vám veliké díky, s jakou trpělivostí jste ke mně vždy na soukromých lekcích přistupovala. Za vaši ochotu si mě i vyslechnout, přestože jste přišla kvůli józe, za Vaši laskavost a neuvěřitelně neustále dobrou náladu. Maximální spokojenost s individuálními lekcemi.

– Karolína Medková, Praha 2023 –

                                                                     

 Jóga s Verčou je pro mě zpestřením všedního dne. Posouvá mou praxi jógy na uvědomění si těla a mysli. Pomáhá mi s pokrokem v pozicích, jak dělat jógu bezpečně a zároveň si ji i užít. Vždy mě svou přítomností nabije optimismem. Jógu obohacuje o sezónní praktiky a využívá aromaterapii, která se s jógou krásně snoubí.

Inspiruje lidi být lepší verzí sama sebe (a to nejen na józe). Svou práci dělá srdcem.

– Věra Hermová, Praha 2023 –

S Veronikou a její jógovými hodinami jsme velmi spokojené. Veronika je naprostý profesionál v tomto oboru a navíc empatický člověk. Vždy nám přináší do cvičení nějaké osvěžení buď v podobě nové vůně či lahodného nápoje. Její individuální přístup k našim zdravotním či fyzickým omezením je skvělý. Cítily jsme se s ní v bezpečí a zároveň jsme překonávaly sami sebe. Veroniku jako cvičitelku jógy všem vřele doporučujeme.

– ředitelka společnosti Mgr. Alena Lucová, Praha 2023-

Jóga s Veronikou mě vždy moc baví. Hodiny jsou vedeny velmi příjemně a nikdy není vyvíjen tlak na to, co všechno musíme zvládnout. Naopak nám Veronika vždy nabídne více možností, které můžeme vyzkoušet a vybrat si tu, která je nám nejpříjemnější. Navíc se vždy po hodině cítím lépe a mám ze sebe radost. Jóga je podle mě super pro všechny, kteří si rádi se svým tělem hrají a objevují, co dokáže.

– Lucie Rýznarová, Praha 2023 –

To je přesně to, co člověk potřebuje před dlouhým týdnem.

Jsem strašně vděčná, že jsem Vás mohla poznat. Musím říct, že atmosféra byla opravdu úžasná a uklidňující a to díky Vám 🙏🏽 Moc ráda jsem Vás doporučila kamarádkám a mamince.

Bylo to skvělé, už se těším na další lekce s Vámi 🙂

– Darina Babayan, Praha 2023 –

                     
Józe se věnuji intenzivně jen půl roku, a přesto jako skoro začátečník jsem na hodině Veroniky měla výborný pocit z toho, že Veronika je celý čas s námi v kontaktu, pozorně vnímá každý náš pohyb a příjemně nás během této ranní
praxe provází.  Mohu jen vřele doporučit.         
                                 (se souhlasem klientky přeloženo ze slovenštiny)
             
                                                                    – Jana Belling, Praha 2023-

 

Jóga s Veronikou mi pomáhá těšit se na pondělní rána. Její přístup je velice empatický a příjemný.
Při každé hodině jsem se naučila něco nového. Všem mohu vřele doporučit.
– Zuzana Effantin dit Toussaint, Praha 2023 –

 Jógu jsem chtěla vyzkoušet už pořádně dlouhou dobu.  Jako naprostý začátečník jsem se ale nikdy nedokopala do lekcí, chyběla mi i motivace.

Veronika má v sobě obrovskou energii a nadšení, kterým mě nejen doslova „nakazila“ a nadchla, ale také uklidnila a ujistila, že i jako nový „jógín“ si můžu cvičení užít a mít z něj radost. Veronika je naprostý profík, úžasně provádí celým průběhem cvičení, dbá na to, abych se cítila dobře a navíc mi vždy nabídne možnost snadnější/náročnější verze. 

Za nic bych neměnila a moc doporučuji!

– Renata Šimonová, on-line soukromé lekce 2023 –

Jógu s Veronikou jsem navštívila po delší pauze a byla jsem velmi spokojená. Lekce jsou vedeny profesionálně a zároveň s individuálním přístupem. Na hodiny se ráda pravidelně vracím, kdykoliv mám možnost.
– Jitka Štorková, Praha 2023 –
Na lekce jógy, které vede Veronika, jsem se dostala před lety, když jsem za sebou měla už celou řadu obdobných lekcí s různými lektory v různých jógových  studií i sportovních centrech. Byla jsem nadšená, dojem na mě udělal hlavně Veroničin přístup k vedení lekce. Byl velmi citlivý, respektující a jemný, přitom ani trochu fádní, nenudila jsem se ani chviličku. Pak jsem si Veroničiny lekce záměrně vybírala, na tuhle pravidelnou dávku endorfinů jsem se vždycky těšila celý týden.
..
Z posledních let mám zkušenosti i z různých jógových lekcí v zahraničí a můžu bez váhání říci, že Veronika Kasíková patří k těm nejlepším učitelům se kterými jsem se kdy setkala. Rozhodně byla jedna z těch, kdo mi pomohl uvědomit si, že jóga nemusí být jen tělocvik, ale může mít ohromnou nadstavbu, která má benefity pro zdraví fyzické i duševní.
A v neposlední řadě oceňuju, že je velmi inspirativní jako žena, která dělá svoji práci autenticky a s vášní a stále se vzdělává a pracuje na vlastním rozvoji.
– Zdeňka Fišerová, Anglie 2022 –
Moje první jógové setkání s Veronikou byla, k mé smůle, její poslední hodina před maminkovskou pauzou. Proč má smůla? Konečně jsem našla člověka, který mi nejen jógově vyhovuje.
Po nějaké pauze jsme se opět setkaly a jógové lekce venku nemají konkurenci – není špatné počasí, jen lektor bez nápadu… 😀 Nazvěte to třeba jógou mezi kapkami deště, či jógou v přístřešku, nebo aktuálně se těším na jógu s paraplíčkem… Více a více poznávám, že žádná situace není problém, flexibilita Veroniky je za mě bez omezení. Nejde však pouze o flexibilitu v prostředí, ale v prvé řadě jde o Vás. Vystřihne jakékoliv řešení okamžitě a ještě Vám neskutečně zlepší náladu, nebo Vás nechá být zahloubány hluboko v sobě..
Prostě neváhejte s Veronikou nemůžete být zklamáni.
– Karla Juan, Praha 2022 –

Vyzkoušela jsem několik různých lekcí jógy, ale lekce pod vedením  Veroniky mne opravdu oslovila. Má  ji vždy vedenou s rozmyslem, umí poslouchat tělo a je na ní vidět, že své profesi opravdu rozumí. Na její lekce se vždy těším a odcházím nabitá energií. I jen úsměvem  dokáže potěšit.

– Renata Babická, Praha 2022 –

Ihned mě oslovil Veroniky osobitý přístup. I když jsem byla na józe poprvé, vůbec to nevadilo, zajímala se totiž o všechny zúčastněné v sále. Vždy jsem se na hodiny těšila, panovala na nich přátelská atmosféra a po nich jsem se cítila plná energie. Navíc dokázala Veronika zodpovídat dotazy každého z nás a dávat reálné a hlavně racionální rady týkající se jógy, cvičení, bolestí a problémů se zády. To byl také důvod, proč jsem na skupinové cvičení k Veronice na doporučení kamarádky začala chodit.

 

– Laura Sochorovská, Praha 2021 –

Chtěla bych Vám poděkovat za soukromé hodiny jógy. I když jsem na skupinové hodiny s různými instruktory chodila řadu let, díky Vám pro mě jóga získala úplně jiný rozměr. Nejen, že mi cvičení pomohlo s poporodní postavou, ale zároveň jste mi nespočetněkrát pomohla od bolesti zad. Uvědomila jsem si spoustu chyb, kterých jsem se dopouštěla, ale na skupinových hodinách bych je nikdy nezvládla napravit. Děkuji moc.

Individuální cvičení jsem zvolila ve chvíli, kdy jsem procházela těžkým životním obdobím a bylo to správné rozhodnutí. Cvičení venku, příjemná konverzace a opět pohodová atmosféra dělají z takových lekcí nezaměnitelný zážitek.

Ještě bych ráda zmínila aromaterapii, které se Veronika věnuje, krásně doplnila očišťující jógovou terapii a rozhodně zabírá lépe, než kdyby člověk sáhnul po uklidňujících medikamentech a otupoval svou mysl a ubíral si tím energii. Jedná se o přírodní přípravky individuálně připravené Veronikou na míru. Její služby mohu s čistým svědomím doporučit a tímto jí za ně děkuji.

– Dominika Sobolová, Praha 2017 –

 K Veronice jsem se dostala přes Facebookovou skupinu mamazonu, kde jsem hledala reference na lektora jógy/ fyzioterapeuta se zaměřením na svaly pánevního dna, který by poskytoval lekce u nás doma v přítomnosti obou dětí (3, 1 let). S Veronikou mám skvělou zkušenost a obdivuji její schopnost přizpůsobit cvičení tomu, že po mě některé dítě leze, nebo se na mně věší. Veronika uměla každou situaci využít a měnit cviky tak, aby mi tak děti tvořili přirozenou zátěž. 

Vždy dobře naladěná a usměvavá, nechápu jak to dělá 🙂 Od Veroniky máme i esenciální oleje pro děti do 3 let a používáme ho na litry hlavně v přechodném a zimním období. Děkujeme. (se souhlasem autorky překlad ze slovenštiny)

– Galina Kůmová s rodinou, Praha 2017  –

Veroniko, velice Vám děkuji za soukromou hodinu. Díky Vám už pes hlavou dolů není utrpení, ale pohodová pozice.:) Také děkuji za osobní a přívětivý přístup a zevrubné zodpovězení dotazů. Vaše lekce obsahují zdravý poměr všeho, tj nejedná se o bezduchý aerobik, ani o nekonečné rozjímání.     

Vojta Kadlec, Praha 2016 –

Milá Veroniko, moc děkuji za Vaše soukromé kurzy jógy, které jste mi poskytovala po porodu mojí holčičky. Cvičení mi moc pomohlo ke srovnání postavy a rovněž vylepšilo mé držení těla a problémy se zády, které se objevily v těhotenství a po něm. Cvičení navíc bylo v pohodlí domova, takže se dalo super skloubit s péčí o malou.     

Tamara Brixiová, Praha 2016 –

Individuální hodiny s Veronikou jsem začala navštěvovat kvůli bolestem zad po dvou porodech. Během několika týdnů bolesti zad zmizely a do léta se mi, jako bonus, podařilo krásně zpevnit břicho.  Veronika vždycky vystihla, co právě potřebuji. Lekce jsou velmi precizně vedené, Veronika klade důraz na detail provedení a celé tělo bere jako komplex. Zároveň dokáže skvěle motivovat k dalšímu posunu. Po hodině jsem se vždy cítila výborně psychicky i fyzicky a taky jsem byla namotivována pro jednoduché domácí cvičení. Už se těším, že dále budu využívat její služby.   

Eva Netíková, Praha 2015 –

 

Odebírejte novinky

Přihlaste se k odběru novinek v oblasti jógy a ZÍSKÁTE SLEVU 200 Kč NA VAŠI SOUKROMOU LEKCI.

Děkujeme! Nyní prosím potvrďte odběr kliknutím na odkaz v e-mailu.