Reference od klientů :

Chtěla bych Vám poděkovat za soukromé hodiny jógy. I když jsem na skupinové hodiny s různými instruktory chodila řadu let, díky Vám pro mě jóga získala úplně jiný rozměr. Nejen, že mi cvičení pomohlo s poporodní postavou, ale zároveň jste mi nespočetněkrát pomohla od bolesti zas. Uvědomila jsem si spoustu chyb, kterých jsem se dopouštěla, ale na skupinových hodinách bych je nikdy nezvládla napravit. Děkuji moc.

– Dominika Sobolová, Praha 2017 –

 

K Veronice jsem se dostala přes Facebookovou skupinu mamazonu, kde jsem hledala reference na lektora jógy/ fyzioterapeuta se zaměřením na svaly pánevního dna, který by poskytoval lekce u nás doma v přítomnosti obou dětí (3, 1 let). S Veronikou mám skvělou zkušenost a obdivuji její schopnost přizpůsobit cvičení tomu, že po mě některé dítě leze, nebo se na mně věší. Veronika uměla každou situaci využít a měnit cviky tak, aby mi tak děti tvořili přirozenou zátěž. 

Vždy dobře naladěná a usměvavá, nechápu jak to dělá 🙂 Od Veroniky máme i esenciální oleje pro děti do 3 let a používáme ho na litry hlavně v přechodném a zimním období. Děkujeme. (se souhlasem autorky překlad ze slovenštiny)

– Galina Kůmová s rodinou, Praha 2017  –

 

Veroniko, velice Vám děkuji za soukromou hodinu. Díky Vám už pes hlavou dolů není utrpení, ale pohodová pozice.:) Také děkuji za osobní a přívětivý přístup a zevrubné zodpovězení dotazů. Vaše lekce obsahují zdravý poměr všeho, tj nejedná se o bezduchý aerobik, ani o nekonečné rozjímání.     

Vojta Kadlec, Praha 2016 –

Milá Veroniko, moc děkuji za Vaše soukromé kurzy jógy, které jste mi poskytovala po porodu mojí holčičky. Cvičení mi moc pomohlo ke srovnání postavy a rovněž vylepšilo mé držení těla a problémy se zády, které se objevily v těhotenství a po něm. Cvičení navíc bylo v pohodlí domova, takže se dalo super skloubit s péčí o malou.     

Tamara Brixiová, Praha 2016 –

Individuální hodiny s Veronikou jsem začala navštěvovat kvůli bolestem zad po dvou porodech. Během několika týdnů bolesti zad zmizely a do léta se mi, jako bonus, podařilo krásně zpevnit břicho.  Veronika vždycky vystihla, co právě potřebuji. Lekce jsou velmi precizně vedené, Veronika klade důraz na detail provedení a celé tělo bere jako komplex. Zároveň dokáže skvěle motivovat k dalšímu posunu. Po hodině jsem se vždy cítila výborně psychicky i fyzicky a taky jsem byla namotivována pro jednoduché domácí cvičení. Už se těším, že dále budu využívat její služby.     

Eva Netíková, Praha 2015 –