Reference od klientů :

 

Vyzkoušela jsem několik různých lekcí jógy, ale lekce pod vedením  Veroniky mne opravdu oslovila. Má  ji vždy vedenou s rozmyslem, umí poslouchat tělo a je na ní vidět, že své profesi opravdu rozumí. Na její lekce se vždy těším a odcházím nabitá energií. I jen úsměvem  dokáže potěšit. 

– Renata Babická, Praha 2022 –

 

Ihned mě oslovil Veroniky osobitý přístup. I když jsem byla na józe poprvé, vůbec to nevadilo, zajímala se totiž o všechny zúčastněné v sále. Vždy jsem se na hodiny těšila, panovala na nich přátelská atmosféra a po nich jsem se cítila plná energie. Navíc dokázala Veronika zodpovídat dotazy každého z nás a dávat reálné a hlavně racionální rady týkající se jógy, cvičení, bolestí a problémů se zády. To byl také důvod, proč jsem na skupinové cvičení k Veronice na doporučení kamarádky začala chodit.

Individuální cvičení jsem zvolila ve chvíli, kdy jsem procházela těžkým životním obdobím a bylo to správné rozhodnutí. Cvičení venku, příjemná konverzace a opět pohodová atmosféra dělají z takových lekcí nezaměnitelný zážitek.

Ještě bych ráda zmínila aromaterapii, které se Veronika věnuje, krásně doplnila očišťující jógovou terapii a rozhodně zabírá lépe, než kdyby člověk sáhnul po uklidňujících medikamentech a otupoval svou mysl a ubíral si tím energii. Jedná se o přírodní přípravky individuálně připravené Veronikou na míru. Její služby mohu s čistým svědomím doporučit a tímto jí za ně děkuji.

– Laura Sochorová, Praha 2021 –

 

Chtěla bych Vám poděkovat za soukromé hodiny jógy. I když jsem na skupinové hodiny s různými instruktory chodila řadu let, díky Vám pro mě jóga získala úplně jiný rozměr. Nejen, že mi cvičení pomohlo s poporodní postavou, ale zároveň jste mi nespočetněkrát pomohla od bolesti zas. Uvědomila jsem si spoustu chyb, kterých jsem se dopouštěla, ale na skupinových hodinách bych je nikdy nezvládla napravit. Děkuji moc.

– Dominika Sobolová, Praha 2017 –

 

K Veronice jsem se dostala přes Facebookovou skupinu mamazonu, kde jsem hledala reference na lektora jógy/ fyzioterapeuta se zaměřením na svaly pánevního dna, který by poskytoval lekce u nás doma v přítomnosti obou dětí (3, 1 let). S Veronikou mám skvělou zkušenost a obdivuji její schopnost přizpůsobit cvičení tomu, že po mě některé dítě leze, nebo se na mně věší. Veronika uměla každou situaci využít a měnit cviky tak, aby mi tak děti tvořili přirozenou zátěž. 

Vždy dobře naladěná a usměvavá, nechápu jak to dělá 🙂 Od Veroniky máme i esenciální oleje pro děti do 3 let a používáme ho na litry hlavně v přechodném a zimním období. Děkujeme. (se souhlasem autorky překlad ze slovenštiny)

– Galina Kůmová s rodinou, Praha 2017  –

 

Veroniko, velice Vám děkuji za soukromou hodinu. Díky Vám už pes hlavou dolů není utrpení, ale pohodová pozice.:) Také děkuji za osobní a přívětivý přístup a zevrubné zodpovězení dotazů. Vaše lekce obsahují zdravý poměr všeho, tj nejedná se o bezduchý aerobik, ani o nekonečné rozjímání.     

Vojta Kadlec, Praha 2016 –

Milá Veroniko, moc děkuji za Vaše soukromé kurzy jógy, které jste mi poskytovala po porodu mojí holčičky. Cvičení mi moc pomohlo ke srovnání postavy a rovněž vylepšilo mé držení těla a problémy se zády, které se objevily v těhotenství a po něm. Cvičení navíc bylo v pohodlí domova, takže se dalo super skloubit s péčí o malou.     

Tamara Brixiová, Praha 2016 –

Individuální hodiny s Veronikou jsem začala navštěvovat kvůli bolestem zad po dvou porodech. Během několika týdnů bolesti zad zmizely a do léta se mi, jako bonus, podařilo krásně zpevnit břicho.  Veronika vždycky vystihla, co právě potřebuji. Lekce jsou velmi precizně vedené, Veronika klade důraz na detail provedení a celé tělo bere jako komplex. Zároveň dokáže skvěle motivovat k dalšímu posunu. Po hodině jsem se vždy cítila výborně psychicky i fyzicky a taky jsem byla namotivována pro jednoduché domácí cvičení. Už se těším, že dále budu využívat její služby.     

Eva Netíková, Praha 2015 –

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odebírejte novinky

Přihlaste se k odběru novinek v oblasti jógy a ZÍSKÁTE SLEVU 200 Kč NA VAŠI SOUKROMOU LEKCI.

Děkujeme! Nyní prosím potvrďte odběr kliknutím na odkaz v e-mailu.