Srdečně Vás zdravím v dalším roce 2020 a ráda bych Vám popřála aby pro Vás byl úspěšný a okořeněný jógou.

První veřejná lekce již proběhla opět pravidelně ve středu a chci říct, že jste odhodlaně vyrazily po vánocích něco udělat pro sebe – tedy “klobouk dolů” všem se kterými jsem se s radostí potkala 🙂

Příští týden 15.1.  je lekce vyjímečně zrušená!! A dále probíhá každou další středu tak, jak jste zvyklí 18 – 19 powerjóga a 19-20 jemnější lekce zaměřená na páteř, záda a střed těla.

A na co se můžete ještě těšit? Kromě pravidelných veřejných lekcí, soukromých lekcí a své osobní praxe se i tento rok účastním několika školení a jógové školy abych na sobě stále pracovala a mohla vám tak nabízet co nejvíc. Opět naplánuji nějaký tématický jógový workshop pro vás, kde se budeme moci věnovat detailům na které není vždy prostor na veřejné lekci.

Máte ještě nějaké dojmy z poslední vánoční jógy o které byste se se mnou mohli podělit? Ráda se dozvím, jak jste si ji užily?

 

Kdyby vás cokoliv zajímalo, potřebovali jste řešit osobně něco konkrétního, nebo máte nápad na jakékoliv zlepšení či informaci co by pro vás bylo přínosné, budu moc ráda když se na mě obrátíte 🙂

 

Těším se na Vás

Veronika Kasíková   –   NAMASTE