Velice ráda bych se s Vámi podělila o jednu ze svých životních vášní a tou jsou ořechy. Možná si říkáte jestli vám chci vážně psát o ořechu, oříškách, plodech?
ANO a věřte mi, má to pro vás jednu velikou výhodu… Jste zvědaví? Tak rozhodně čtěte dál…

Ořechy opravdu miluji od té doby, kdy jsem je poprvé ochutnala. Skoro bych věřila, že tomu mohlo být i dřív 🙂
Miluji je přírodní, naslano i nasladko. Na zmrzlině, v salátu, v pestu, v omáčce, na dortu, pražené v polévce, pečené na rybě, místo mouky do dezertů, v čokoládě – VŠUDE!

Pro zdraví i psychickou pohodu

Určitě už jste někdy četli o tom jak jsou zdravé a celkově tělu prospěšné, na toto téma už bylo mnoho článků.Ve shrnutí obsahují omega mastné kyseliny tedy zdravé tuky, vlákninu, bílkoviny, vitamíny a minerální látky.
Já je vnímám také jako pomocníka pro psychickou pohodu, ta totiž nezačíná jen v mysli.
Ořechy mi dokáží zpříjemnit den, okořenit setkání s přáteli, zahnat hlad v hektickém dnu na cestách i potěšit ve chvílích se svými dětmi. Přiznávám, v naší kuchyni jsou stálicí a nenajdete u nás méně jak 3 druhy a většinou pěkně na očích.

Má to jen jeden jediný háček, očekávám, že budou kvalitní a výtečné. Můj vytříbený nebo řekněme i zmlsaný jazýček se nenechá ničím ošálit. Miluji je já i má rodina a i proto mám motivaci kupovat jen ty nejlepší.

Kde je výhoda o které jsem psala?

Díky své kamarádce jsem objevila ráj ořechů. Ráda bych vás do ráje jménem Svět plodů pozvala.
Velký výběr můžete najít na celkem mnoha místech, ale tady jsem byla po prvním ochutnání polapena chutí a nebojím se říct kvalitou. Na jejich webových stránkách najdete i tabulku s porovnáním složení a rozdílem minerálních látek u jednotlivých druhů.

Ve Světě plodů si navíc sami vyrábí luxusní tyčinky, které chutnají i dětem a jsou nejen dobré složením, ale i slast pro chuťové pohárky a vždy jedině čerstvé.

Když k tomu přidám plusy za velký výběr ořechů a sušeného ovoce, příjemné balení, samozřejmé ochutnávky a milou i bezproblémovou komunikaci musím napsat jediné – tak se podle mě dělá obchod s láskou.

Pokud ochutnáte ořechy odsud ztratíte všechny důvody proč je kupovat jinde.

Nevíte  proč zkoušet různé druhy ořechů? Je to chuťový zážitek a každý druh vám dodá jiné hodnotné živiny. Zkuste vynikající makadamové, nebo para ořechy. Ochutnali jste někdy z  běžných potravinových řetězců ve vašem okolí? Rozdíl v chuti poznáte už u prvního oříšku. A nebaví vás loupat pistácie? Žádný problém i loupané pistácie jsou v nabídce a opět ta chuť – hmmmmm 🙂  U sušeného ovoce hned vidíte z jaké je země a podle toho je možné vybírat když například chcete křížaly pouze z České republiky.

Jaký je  rozdíl mezi sušeným mangem z Thajska a Kolumbie?  I to se dočtete a podle toho si lépe vyberete.

Z mé veliké spokojenosti je ráda doporučuji kamarádům a známým. Z toho důvodu jsem pro vás zařídila možnost ochutnat kus mého ráje. Až budete mít chuť vyzkoušet a objednat si ze Světa plodů ať už ořechy, sušené ovoce, či něco jiného – k objednávce nad 1000,- kromě dopravy zdarma navíc dostanete 100 g pytlík mix ořechů, který jsem zařídila pouze pro vás. Tuto nabídku na jejich stránkách nenajdete. Vstoupit můžete kliknutím zde.   

JE NUTNÉ ZADAT DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE KÓD : JOGA100 !

Doporučuji vyzkoušet a budu ráda, když se mi ozvete, jak se vám líbí v mém malém ráji 🙂

Jen pro ty nejzvědavější píšu, že se nejedná o žádnou placenou reklamu, ale vzájemnou podporu a dobrý úmysl a část mého času s úmyslem předat dobré dál.

Veronika Kasíková