Dobrý den,

ráda bych Vám představila “svůj nový projekt” webové stránky www.panevnidnohrave.cz .

Záměř je ušetřit vám čas, proto jsem vytvořila nový web, kde najdete vše o této oblasti na jednom místě,  aniž by bylo potřeba prohledávat celý můj stávající web a hledat články na toto téma. Možná jste si někteří již všimly, že jsem vytvořila i funpage na facebooku, kde se můžete přidat a vše vidět mezi prvními.

A to nejlepší 🙂 Na mých druhých a nových webových stránkách je k dispozici i první eBook o pánevním dnu a já Vás zvu k jeho stažení a pročtení. SLIBUJI, že tam najdete vše podstatné a nebudete se pročítat románem o 500stránkách 🙂 Váš názor je pro mě důležitý a budu velice ráda, když mi napíšete jak se vám ebook líbil, případně jestli vás něco konkrétně oslovilo, nebo vám naopak chybělo. Stáhnout si ho můžete v tomto odkazu na nových stránkách právě zde .

V tuto chvíli pro vás vytvářím další ebook, který bude mnohem obsáhlejší a najdete v něm mnoho praktického včetně cviků i s fotkami, které jsem v tomto měsíci nafotila přímo pro vás.

 

Všechny Vás zdravím. A přestože se na veřejných lekcích zatím nepotkáváme, budu vám nyní o kousek blíž 🙂

Veronika Kasíková

www.veronikakasikova.cz / www.panevnidnohrave.cz

Kombinací koučinku a jógy otevírám lidem cestu ke spokojenému životu bez stresu a bolestí. Zaměřuji se na rozvoj potenciálu a věřím, že všichni můžeme žít šťastně a spokojeně. Můj příběh si přečtěte zde >>